محل تبلیغات شما

جامپائولو: با سبک بازی اینتر و ته آشنا هستم

به گزارش خبرورزشی، آث‌میلان، در هفته چهارم سری‌آ ایتالیا باید به مصاف اینتر صدرنشین برود. دربی دلامادونینا اگر مهم‌ترین شهرآورد جهان نباشد، بی‌شک یکی از سه دربی مهم و هیجان‌انگیز جهان فوتبال است.
مارکو جامپائولو، سرمربی میلان در نشست خبری پیش از بازی برابر اینتر گفت: هدف ما پیروزی در دربی است. مهم است که زیبا بازی کنیم و در راستای پروژه‌مان به هدف برسیم. در عین حال باید به هواداران آن هیجان و لذتی را که استحقاش را دارند، بدهیم. باید در کار‌های تاکتیکی بی نظیر باشیم، زیرا قطعا یکی از سخت‌ترین بازی‌های این فصل مان خواهد بود. باید در بهترین فرم خود باشیم. بدون شک مثل همیشه، بازی مهمی خواهد بود. نمی‌دانم اینتر در فرم بهتری نسبت به ما قرار دارد یا خیر، اما به تیمم اعتماد دارم. بازی آن‌ها را مقابل اسلاویا پراگ تماشا کردم و حریف‌شان کاملا متفاوت‌تر از بازی‌های پیشین بود. با سبک بازی شاگردان ته آشنا هستم.

به گزارش خبرورزشی، آنتونیو ته در کنفرانس خبری پیش از دربی میلان در هفته چهارم رقابت‌های سری‌آ گفت: همه دربی‌ها خاص هستند و دیدار فردا شب هم همین‌گونه خواهد بود. قرار است به مصاف یک تیم خوب برویم و مثل همیشه سعی می‌کنیم به بهترین نحو برای دیدار آماده شویم. مطمئنا مسابقه سختی خواهیم داشت، اما من همیشه پیروزی را می‌خواهم، زیرا برنده شدن جنبه‌های مثبت و همچنین شور و شوق را در پی دارد. در همه بازی‌ها حداکثر تلاش خودمان را نشان می‌دهیم. برخی اوقات در انجام این کار موفق هستیم و گاهی اوقات هم نه، اما بازیکنانم تعهد زیادی را از خود نشان می‌دهند و باید به پیشرفت ادامه دهیم.
سرمربی اینتر خاطرنشان کرد: در بازی سه شنبه اسلاویا پراگ مثل یک حریف قدرتمند ظاهر شد. آن‌ها سال گذشته در لیگ اروپا کیفیت خود را نشان دادند. در حال حاضر بازیکنانی را در اختیار داریم که در آن دیدار، اولین حضورشان در لیگ قهرمانان را تجربه کردند و بسیاری دیگر نیز هنوز تجربه انجام ۱۰ بازی در این رقابت‌ها را ندارند. باید درک کنیم اشتباهمان کجا بوده و خودمان را بهبود ببخشیم. مارکو جامپائولو لیاقت آنچه به دست آورده را داشته و سزاوار این فرصت است.

آبی‌پوشان میلان، تشنه پیروزی در دربی دلامادونینا

از دیزی کله پاچه با علی پروین

مصاحبه مربیان میلان اینتر قبل از دربی دلامادونینا

چهار نامزد جایگزینی زیدان در رئال مادرید

بازی ,دربی ,اینتر ,میلان ,مثل ,نشان ,باید به ,خواهد بود ,میلان در ,دربی دلامادونینا ,در هفته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت معرفی جاهای گردشگری ایران آموزش تجهیزات مایتل صفحه شخصی dylalansi مجله خبری آیه فروشگاه جواد فروش انواع منابع و مخازن پلی اتیلن آب با مناسب ترین قیمت در سراسر كشور ثبت برند - مشاوره ثبت شرکت diralyta