محل تبلیغات شما

پیروزی حیرت‎‌انگیز لستر؛ ۹ گل خارج از خانه

روباه‌ها دوباره به دنبال قهرمانی هستند

لسترسیتی در اولین دیدار از هفته دهم لیگ برتر موفق شد در خانه ساوتهمپتون به پیروزی 9-0 برسد.

شاگردان برندان راجرز که در پایان هفته قبل در رتبه سوم  لیگ برتر قرار داشتند، در دیدار شب گذشته نمایش درخشانی داشتند و توانستند با یکی از بهترین بردهای تاریخ فوتبال انگلیس، به رتبه دوم جدول صعود کنند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد اما بازیکنان لسترسیتی خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 10 به گل رسیدند.

راجرز: به مربی لستر بودن افتخار می‌کنم

برندن راجرز، سرمربی لستر بعد از پیروزی 9-0 تیمش مقابل ساوتهمپتون از نمایش لستر که آن را بی‌رحمانه خواند تمجید کرده و گفت به کسب این نتیجه توسط تیمش افتخار می‌کند.
لسترسیتی دیشب در هفته دهم لیگ برتر در زمین ساوتهمپتون به دیدار این تیم رفت و در یک بازی خارق‌العاده موفق شد ساوتهمپتون را در خانه‌اش با نتیجه 9-0 در هم بکوبد. برندن راجرز سرمربی لستر که تیمش با این پیروزی با 20 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی به رتبه دوم جدول صعود کرده از نمایش تیمش به عنوان عملکردی بی‌رحمانه یاد کرد و بازیکنانش را ستود.

روباه‌ها که از دقیقه 12 و با اخراج رایان برتراند بازیکن ساوتهمپتون در مقابل تیمی 10 نفره بازی می‌کردند نیمه اول را 5-0 به سود خود پایان داده و در نهایت 9-0 به پیروزی رسیدند. جیمی واردی و آیوز پرز دو بازیکن لستر در این بازی موفق به هت‌تریک شدند.

برندن راجرز بعد از کسب این نتیجه خارق‌العاده توسط تیمش به خبرنگاران گفت:" من از عملکرد تیمم خیلی راضی بودم. ما امروز گ لهای فوق‌العاده‌ای زدیم و به شدت برای گنی عطش داشتیم. از نحوه عملکرد دفاعی تیمم هم خیلی راضی بودم و از اینکه لستر در بازی این قدر بی‌رحم بود واقعا لذت بردم. از اینکه مربی چنین تیمی هستم به خودم افتخار می‌کنم".

سرمربی لستر در ادامه گفت:" قصد ما این بود که مالکیت توپ را به سرعت پس بگیریم و دوباره حمله کنیم. یکی از نشانه‌های تیم های خوب این است که به حریف اجازه بازی‌سازی نمی‌دهند و ما در نیمه دوم این طور بودیم. ما بی‌رحم و ساده بازی کردیم. در حالی که وقتی شما با این اختلاف از حریف جلو هستید ممکن است کند شوید و تمرکزتان را از دست بدهید. ولی یک تیم برای اینکه تیمی درجه‌ یک باشد باید فرصت‌طلبی و دقت در تبدیل فرصت‌ها را داشته باشد"

برنلی 2 - 4 چلسی؛ خرید جدید بالاخره به درد خورد!

چلسی موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده و با نتیجه 2-4 برنلی را مغلوب کند.

چلسی که زیر نظر فرانک لمپارد در هفته های اخیر تبدیل به تیم بسیار آماده ای شده، امروز با هت تریک و درخشش کریستن پولیسیچ 

موفق شد با نتیجه 2-4 برنلی را شکست داده و به هفتمین پیروزی متوالی خود در تمامی رقابت ها دست یابد.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و جریان مسابقه بیشتر در میانه میدان دنبال شد، اما چلسی در دقیقه 20 به گل اول دست یافت.

اشتباه لوتون در میانه میدان باعث شد کریستن پولیسیچ صاحب فرصت شده و با سرعت به محوطه جریمه برسد و با ضربه ای زمینی و دقیق گل اول از گوشه محوطه را به ثمر برساند.

در دقیقه 27 و روی پاس ویلیان، کریستن پولیسیچ می توانست باز هم دروازه برنلی را باز کند اما پوپ با عکس العمل خود مانع رخ دادن این اتفاق شد. دقایقی بعد و روی ارسال متئو کواچیچ، این بار مونت صاحب موقعیت گنی شد، اما ضربه سر او راهی به دروازه برنلی نیافت.

اما در دقیقه 45 چلسی به گل دوم دست یافت. کریستن پولیسیچ این بار با حرکت انفرادی وارد محوطه جریمه شده و با ضربه ای زمینی زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

اما چلسی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 55 به گل سوم هم دست یافت. ارسال مونت از روی نقطه کرنر با ضربه سر تماشایی کریستن پولیسیچ با پشت سر همراه شد و این ستاره آمریکایی هت تریک خود را کامل کرد.

اما این پایان کار نبود و چلسی در دقیقه 59 به گل چهارم هم دست یافت. روی پاس تامی آبراهام، ویلیان در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زمینی و دقیق گل چهارم را به ثمر رساند.

لمپارد: در 95 درصد دقایق خوب بازی کردیم

فرانک لمپارد، سرمربی انگلیسی چلسی از نمایش تیمش برابر برنلی ابراز رضایت کرده است.

بعد از نیمکت نشینی های متوالی در ابتدای فصل، کریستن پولیسیچ، ستاره آمریکایی چلسی امروز در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفته و در جریان پیروزی 2-4 برابر برنلی موفق به ثبت هت تریک شد. فرانک لمپارد مدعی شد چلسی در 95 درصد از دقایق بازی فوق العاده بوده است.

فرانک لمپارد گفت: بازی کردن در خانه برنلی همیشه دشوار است، اما سبکی که ما بازی را کنترل کردیم، بازی ترکیبی هافبک های چلسی و تحرک ما تماشایی بود، من امروز واقعا از تماشای بازی چلسی لذت بردم. بازی آسانی نبود، باید از کادر پزشکی که بازیکنان را آماده به بازی رساند تشکر کنم، در 95 درصد از دقایق ما فوق العاده بازی کردیم.

عملکرد کریستن پولیسیچ؟ او با رقم بالایی به چلسی محلق شد و من قصد داشتم در فرصت مناسبی به وی بازی بدهم. هدف من گرفتن بهترین بازی از پولیسیچ است و خوشحالم که او موفق به ثبت هت تریک شد. من می دانم پولسیچ بازیکن خوبی است، اما نکاتی است که او باید بیاموزد. پولیسیچ تازه 21 ساله شده و این همان عملکردی است که ما از همه بازیکنان خود در بخش هجومی انتظار داریم.

من همیشه به دو الی سه بازی بعدی فکر می کنم، اما تصور می کنم در حال حاضر ما خوب بازی می کنیم و بازیکنانم تشنه موفقیت هستند، به همین دلیل احساس کردم امروز تنها ایجاد یک تغییر در ترکیب کافی است. باید علیرغم پیروزی های اخیر احساسات خود را کنترل کنیم، ما خوب بازی کردیم اما می توانیم بهتر از این هم باشیم. بازیکنان در ترکیب باید راضی و خوشحال باشند، در هفته‌های آینده بازی هایی وجود خواهد داشت و من به بازیکنان دیگر هم اعتماد خواهم کرد."

نوریچ 1 - 3 یونایتد؛ پیروزی در شب کابوس پنالتی ها

منچستریونایتد موفق شد با ارائه نمایشی خوب با سه گل نوریچ را شکست دهد.

شیاطین سرخ که در روزی که در نیمه اول دو ضربه پنالتی را از دست دادند و تیم کرول بارها دروازه تیمشان را نجات داد، در نهایت موفق شدند با سه گل نوریچ را شکست داده و شرایط خود را در جدول بهبود بخشند.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و جریان مسابقه بیشتر در میانه میدان دنبال شد، اما شیاطین سرخ بازی را در ادامه در دست گرفته و در دقیقه بیست به گل رسیدند.

روی ارسال از جناح راست، اسکات مک تومینای در محوطه جریمه نوریچ صاحب موقعیت شده و با یک چرخش خوب و ضربه ای زمینی گل اول را به ثمر رساند.

دقایقی بعد شیاطین سرخ تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفتند، اما پنالتی مار راشفورد توسط تیم کرول مهار شد و بهترین فرصت برای دو برابر کردن اختلاف از دست رفت.

اما در دقیقه 30 یونایتد به گل دوم رسید. پاس فوق العاده دنیل جیمز، راشفورد را در موقعیتی تک به تک قرار داد و او نیز با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

اما در دقیقه 72 یونایتد به گل سوم هم دست یافت. با پاس زیبا و پشت پای راشفورد، مارسیال در موقعیتی تک به تک و با یک ضربه چیپ موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه نوریچ کند.

سولسشر: خوشحالم پنالتی راشفورد گل نشد!

اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان یونایتد معتقد است پنالتی های تیمش مقابل نوریچ باید تکرار می شد.

شیاطین سرخ امشب موفق شدند با سه گل نوریچ را شکست داده و در رتبه هفتم جدول لیگ برتر قرار بگیرند. یونایتد در بازی امروز دو بار صاحب ضربه پنالتی شد که هر دو پنالتی توسط تیم کرول مهار شد. اوله گونار سولسشر مدعی شد تیم کرول جلوتر از خط آمده، اما پنالتی اول یونایتد صحیح نبوده و او خوشحال است که راشفورد پنالتی را خراب کرده است.

اوله گونار سولسشر گفت: "واکنش مار راشفورد به از دست دادن پنالتی بسیار خوب بود، اما به نظر من تیم کرول از خط جلوتر آمده بود و هر دو پنالتی باید تکرار می شد. البته این قانون مثل قانون شش ثانیه زمان برای در اختیار بودن توپ در دست دروازه بان است که مدتی اجرا شد و دیگر کسی به آن توجه نمی کند.

تیم کرول در مهار ضربات پنالتی در واقع یکی از بهترین های جهان است. جام جهانی سال 2014 را به یاد آورید که لوییس فان خال او را برای مهار پنالتی وارد زمین کرد. اما امروز تیم کرول از خط جلوتر آمده بود و پنالتی ها باید تکرار می شد.

به نظر من پنالتی اول منچستریونایتد درست نبود و تصویر خیلی روشن و واضح دیده نمی شد. اگر پنالتی اول ما تبدیل به گل می شد من خوشحال نمی شدم و مارکوش راشفورد کار خوب و درستی کرد که این پنالتی را از دست داد، اما پنالتی دوم ما درست بود."

آرسنال 2 - 2 پالاس؛ دو امتیاز مفت از دست رفت!

آرسنال در خانه خود برابر کریستال پالاس با نتیجه 2-2 متوقف شد.

آرسنال در شبی که ابتدا با دو گل از پالاس پیش افتاد و به نظر می رسید پیروزی آسانی در انتظار این تیم باشد، در نهایت دو گل دریافت کرده و یک پیروزی شیرین خانگی را در لندن از دست داد.

آرسنال بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه هفت به گل اول دست یافت. روی ارسال یک کرنر و شلوغی مقابل دروازه، سوکراتیس صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق دروازه پالاس را باز کرد.

اما حملات توپچی ها ادامه یافت و دو دقیقه بعد این تیم به گل دوم هم رسید. داوید لوییز روی ارسال کرنر صاحب موقعیت شده و دروازه پالاس برای دومین بار باز شد.

آرسنال هم با گزینه نهم خود توافق کرده!

دیلی میل در گزارشی مدعی شد اونای امری در بین گزینه های اول هدایت آرسنال جایی نداشته است.

حدود یک سال و نیم قبل بود که آرسن ونگر، سرمربی شهیر فرانسوی بعد از دو دهه فعالیت روی نیمکت آرسنال از این تیم جدا شد و اونای امری هدایت این تیم لندنی را بر عهده گرفت. اما به نظر می رسد مدیران آرسنال پیش از توافق با اونای امری، دنبال گزینه های دیگری بوده اند که با آنها به توافق نرسیده اند.

مکس آلگری، میکل آرتتا، تیری آنری، خولن لوپتگی، رالف رانگنیک، خورخه سامپائولی، پاتریک ویرا و آنتونیو ته در لیست مورد نظر آرسنال برای هدایت این تیم حضور داشتند، اما مدیران این باشگاه در نهایت موفق به توافق با آنها نشده و اونای امری را جذب کردند. البته نام هایی چون ادی هوو، مائوریتسیو ساری و برندان راجرز نیز حول نیمکت آرسنال شنیده شد، اما مذاکره ای با آنها صورت نگرفته است.

حالا و با توجه به نتایج نه چندان خوب هفته های اخیر، جایگاه اونای امری روی نیمکت آرسنال چندان مساعد نیست و بعد از تساوی دیشب برابر پالاس، اخباری در مورد احتمال اخراج او در صورت ادامه این روند مطرح شده است.

چندی قبل نشریات انگلیسی فاش کردند اگر اونای امری در پایان فصل موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشود، از آرسنال جدا خواهد شد و توپچی ها در حال حاضر در رتبه پنجم جدول لیگ برتر قرار دارند.

از دیزی کله پاچه با علی پروین

مصاحبه مربیان میلان اینتر قبل از دربی دلامادونینا

چهار نامزد جایگزینی زیدان در رئال مادرید

بازی ,گل ,تیم ,  ,پنالتی ,موفق ,به گل ,و با ,در دقیقه ,و در ,این تیم ,اوله گونار سولسشر ,میانه میدان دنبال ,جریان مسابقه بیشتر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایبری منتظران وبلاگ سبزترین بهار androsuper brochinmumli Jack's life اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها scaptulebo گیربکس و دیفرانسیل مسعود sandharsika جمعیت هلال احمر شهرستان کنارک