محل تبلیغات شما

مارسلو: دوست ندارم از مادرید بروم

به گزارش خبرورزشی، مارسلو که در سال ۲۰۰۷ از فلومینزه برزیل به رئال مادرید پیوست و تاکنون قهرمانی متعددی از جمله چهار قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با این تیم تجربه کرده است، می‌گوید قصد ترک کهکشانی‌ها را ندارد.

این مدافع ۳۱ ساله که قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه در سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد، اخیراً شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی‌اش از رئال مادرید در پایان فصل مطرح شد و از یوونتوس و لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) به عنوان مقاصد احتمالی وی یاد شد.

مارسلو در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی با فابیو کاناوارو، هم‌تیمی پیشین خود در رئال گفت: من نمی‌خواهم رئال مادرید را ترک کنم و فکر نمی‌کنم باشگاه هم اجازه جدایی مرا بدهد. از بودن در رئال مادرید خوشحالم و از زمانی که با خانواده‌ام به مادرید آمده‌ایم، همه چیز فوق‌العاده بوده است. صادقانه هم می‌گویم که نمی‌دانم آیا خبر علاقه‌مندی یوونتوس به جذب من درست است یا خیر!

مدافع برزیلی سفیدپوشان مادریدی ادامه داد: چند سال پیش شنیدم که می‌گویند من با یوونتوس قرارداد امضا کرده‌ام و حتی پیراهن یووه را به تنم کرده بودند و اینکه گفته می‌شد من نمی‌توانم بدون رونالدو زندگی کنم. مردم حرف‌های زیادی از خودشان در می‌آورند. با این شایعه البته مشکلی نداشتم، چون دیدم برخی هواداران یوونتوس ایده پیوستن من به این تیم را دوست دارند.

از دیزی کله پاچه با علی پروین

مصاحبه مربیان میلان اینتر قبل از دربی دلامادونینا

چهار نامزد جایگزینی زیدان در رئال مادرید

مادرید ,رئال ,یوونتوس ,قهرمانی ,سال ,مارسلو ,رئال مادرید ,قهرمانی در ,با این ,در رئال ,چهار قهرمانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دو حرفه ای ادریس مووی porhocomgua بقعه آقا سید علی كیا در شلمان در آتش سوخت + تصاویر Lawrence's game mashhad ninjutsu ریاضی جدید پایه ششم ابتدایی راه های تبدیل شدن به یک خون آشام (آخه مگه بیکاریم) سایه های خیال دل نوشته